Oddziały i biura sprzedaży LogosTour
Pracownicy naszych placówek w całej Polsce z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty oraz pomogą dopasować ją do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.
Biuro Turystyki
ZNP LogosTour Sp. z o.o.
- Biuro Zarządu
BIURO TURYSTYKI ZNP LOGOSTOUR SP. Z O.O. - BIURO ZARZĄDU
00-379 Warszawa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
tel. 22 397 52 19 - sekretariat
tel. 22 397 52 00 - dział sprzedaży
tel. 22 397 52 05 - dział agencyjny
fax 22 397 52 23
biuro@logostour.pl
Biura i oddziały sprzedaży
ODDZIAŁ KATOWICKI
40-009 Katowice
ul. Warszawska 3
tel. 32 253 78 58
fax 32 253 67 26
katowice@logostour.pl
ODDZIAŁ LUBELSKI
20-033 Lublin
ul. Akademicka 4
tel. 81 533 00 77
fax 81 533 85 92
lublin@logostour.pl
ODDZIAŁ ŁÓDZKI
90-434 Łódź
ul. Piotrkowska 137/139
tel. 42 636 21 12
fax 42 636 28 08
lodz@logostour.pl
ODDZIAŁ NOWOSĄDECKI
33-300 Nowy Sącz
ul. Długosza 61
tel. 18 443 58 50
fax 18 443 84 90
nowysacz@logostour.pl
ODDZIAŁ OLSZTYŃSKI
10-515 Olsztyn
pl. Pułaskiego 2/1a
tel. 89 527 73 20
fax 89 527 50 03
olsztyn@logostour.pl
ODDZIAŁ RZESZOWSKI
35-002 Rzeszów
ul. Kopernika 10
tel. 17 852 04 29
fax 17 852 28 85
rzeszow@logostour.pl
ODDZIAŁ WARSZAWSKI
00-379 Warszawa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
tel. 22 397 52 00
fax 22 826 21 12
warszawa@logostour.pl
ODDZIAŁ WROCŁAWSKI
50-384 Wrocław
plac Grunwaldzki 12-14
tel. 71 321 74 54
fax 71 322 98 22
wroclaw@logostour.pl
BIURO SPRZEDAŻY W GDAŃSKU
80-747 Gdańsk
ul. Toruńska 15
tel./fax 58 301 05 13
gdansk@logostour.pl
BIURO SPRZEDAŻY W GLIWICACH
44-100 Gliwice
ul. Bankowa 10
tel. 32 231 57 89
fax 32 238 92 34
gliwice@logostour.pl
BIURO SPRZEDAŻY W KRAKOWIE
31-128 Kraków
ul. Karmelicka 32
tel. 12 633 12 57, 12 634 04 11
fax 12 634 57 09
krakow@logostour.pl
BIURO TURYSTYKI ZNP LOGOSTOUR LICENCJA GRAŻYNA OSTAPIUK
61-818 Poznań
ul. Taczaka 2
tel. 61 847 90 94
fax 61 843 41 70
poznan@logostour.pl
Nasze Hotele
HOTEL LOGOS*** KRAKÓW
31-123 Kraków
ul. Szujskiego 5
tel. 12 631 62 00, 12 631 62 04
fax 12 632 42 10
rezerwacja@hotel-logos.pl
HOTEL LOGOS*** ZAKOPANE
34-500 Zakopane
ul. Grunwaldzka 10
tel. 18 26 37 020
rezerwacja@logos-zakopane.pl