Wybierz wycieczkę dopasowaną do Ciebie
Zwiększ lojalność pracowników oraz wzmocnij wizerunek firmy i relacje biznesowe podczas jednej wspólnej podróży.
ODKRYJ WYJAZDY INCENTIVE - PODRÓŻE, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA BIZNES

Pracownicy i Klienci są fundamentem istnienia każdej firmy. Podczas unikalnego wyjazdu incentive Twój zespół zintegruje się, skoncentruje na dążeniu do sukcesu i zyska nowe umiejętności, które znacząco podniosą jakość jego pracy. Z kolei Twoi Klienci wrócą z podróży przekonani o najwyższej jakości Twojej marki, co umocni Wasze relacje biznesowe.
KAŻDY WYJAZD PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNIE

Program każdego wyjazdu incentive tworzymy kierując się profilem Klienta oraz celem, jaki ma spełnić wspólna podróż. 35-letnie doświadczenie oraz kreatywny zespół gwarantują wyróżniające się spośród innych ofert oryginalnością i atrakcyjną ceną. Na sukces składają się: doskonale dobrany kierunek podróży, rozrywki dostosowane do profilu uczestników oraz charakterystyczna dla nas dbałość o najmniejszy szczegół wyprawy.
BEZPIECZEŃSTWO

Nasze priorytety to perfekcyjnie przygotowany projekt oraz najwyższe bezpieczeństwo Klientów. Jesteśmy stabilną finansowo firmą z 35-letnim doświadczeniem. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Za cel stawiamy sobie pełne zadowolenie z podróży oraz troska o zdobycie zaufania naszych Klientów.
Poznaj charakter wyjazdów incentive
Wyjazdy motywacyjne
Nagródź efektywną pracę pracowników i jednocześnie zwiększ ich lojalność. Doceniony pracownik czuje się bardziej związany z firmą, co bezpośrednio przekłada się na jego wyniki. Proponujemy różnorodne rozrywki, m.in. kurs jazdy bolidami F1 na znanych torach wyścigowych, połów merlinów u wybrzeży Afryki czy weekend dla duszy w SPA.
Team building
Zgrany zespół umiejący skutecznie się komunikować i współpracować nawet pod presją czasu jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Imprezy zawierające elementy team buildingu zwiększą skuteczność Twoich pracowników. W niecodziennych okolicznościach poprzez zabawę nauczą się budować pozytywne relacje i wspólnie rozwiązywać konflikty w grupie.
Konferencje
Przygotowanie dopracowanej w każdym szczególe konferencji jest wyzwaniem i pracą, w którą zaangażowanych jest często nawet kilkanaście osób. Nasz zespół tworzą doświadczeni pasjonaci w pełni angażujący się w prace. Z sukcesem realizujemy każdy pomysł Klienta, starannie planujemy działania i troszczymy się o każdy element projektu.
Wyjazdy z elementami CSR (Corporate Social Responsibility)
Z usług i produktów firm działających etycznie i odpowiedzialnie chętniej korzystają klienci, a ich pracownicy wydajniej pełnią swoje obowiązki. Dlatego niemal każdy z wyjazdów incentive zawiera elementy CSR, dzięki którym Twoi pracownicy łączą pracę na rzecz lokalnych społeczności z zabawą i poznawaniem miejscowych zwyczajów.
Wyjazdy biznesowe
Wyjazdy biznesowe nawet dla niewielkiej ilości osób wymagają perfekcyjnej dbałości o każdy szczegół. Przez 24 godziny na dobę dokładamy starań, aby błyskawicznie reagować na potrzeby Klienta. Jest to możliwe dzięki świetnej koordynacji działań i doskonałej znajomości miejsca, w którym organizowane jest spotkanie.
Nagrody dla zwycięzców wewnętrznych konkursów firmowych
Elementem szczególnie zachęcającym do wzięcia udziału w wewnętrznym konkursie firmowym jest atrakcyjna wycieczka. Twoi pracownicy dołożą starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i wybrać się w wymarzoną podróż. To również niebanalny sposób na nagrodzenie wyjątkowo lojalnego współpracownika czy partnera biznesowego.
Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi
Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi to gwarancja niezapomnianych wspomnień i emocji. Dodatkowo podkreślą prestiż Twojej firmy poprzez udział w światowym wydarzeniu. Podczas tych zazwyczaj krótkich pobytów maksymalnie wykorzystujemy czas na poznanie miejsca, w którym odbywa się wydarzenie.