35 lat

wspólnych podróży

Podróżujemy od 1981 roku, zbierając przeżycia, doznania, smaki i zapachy. Wybieramy miejsca, które zaskakują i zachwycają. Współpracujemy z ludźmi, dla których podróże i poznawanie innych kultur to prawdziwa pasja. Tę pasję, doświadczenie i dbałość o najmniejszy szczegół znajdziesz w naszych wycieczkach. Zapraszamy do wspólnej podróży.
35 LAT DOŚWIADCZENIA I PASJI

Od ponad trzech dekad spełniamy marzenia Polaków o egzotycznych podróżach w każdy zakątek globu. Dziś możesz wybrać z ponad 200 propozycji wyjazdów kulturowo-poznawczych na 7 kontynentów, podczas których dbamy o każdy szczegół wyprawy. A wszystko zaczęło się 35 lat temu od pragnienia poznania świata.
NIEPORÓWNYWALNA JAKOŚĆ PODRÓŻY

Odkrywaj świat, zanurz się w egzotycznej kulturze i o nic się nie martw. Całkowicie skup się na swoich doznaniach – resztą zajmiemy się my. Łączymy wieloletnie doświadczenie biura z prawdziwą pasją naszych pilotów, zapewniając wyjątkowe doznania i niepowtarzalną przygodę podczas każdej wspólnej wyprawy.
BEZPIECZEŃSTWO, STABILNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ

Nasz priorytet to Twój komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalne przeżycia. Z nami zawsze wygodnie dotrzesz do celu, dogłębnie poznasz wybrany kraj oraz bezpiecznie wrócisz do domu. Dajemy Ci 100% pewność, że wybierasz najlepsze polskie biuro podróży.
Wybierz podróż dopasowaną do Twoich potrzeb
UNIKALNE WYCIECZKI DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW
Synonim podróży idealnych. Dopracowane pod każdym względem wycieczki, podczas których rozsmakujesz się w egzotycznych specjałach i zanurzysz się w lokalnej kulturze.
PONAD 200 RÓŻNORODNYCH PROPOZYCJI PODRÓŻY KULTUROWO-POZNAWCZYCH NA 7 KONTYNENTÓW
Stoi przed Tobą cały świat, 7 kontynentów – wybierz swój kierunek. Organizujemy wycieczki tak kompleksowe i bogate, że każdy pasjonat znajdzie coś dla siebie.
REJSY MORSKIE LUKSUSOWYMI STATKAMI
Pływający hotel z wszelkimi udogodnieniami i codziennie inna, tropikalna wyspa – to nasza wizja rejsów morskich. Wybierz prawdziwy wypoczynek, pełen relaks i bogactwo wrażeń.
PLENERY FOTOGRAFICZNE W EGZOTYCZNYCH KRAJACH
Starożytne świątynie, niepowtarzalne krajobrazy, Twój aparat, Ty i brak zmartwień. Połącz pasję do fotografii z wyjazdem w oszałamiająco piękne kraje.
WYPRAWY POŁĄCZONE Z TREKKINGIEM DLA AKTYWNYCH
Standardowa turystyka nie jest naszą domeną. Wierzymy, że prawdziwie lokalną kulturę i przyrodę poznaje się z bliska – i tak przygotowujemy wycieczki dla Ciebie, abyś mógł tego doświadczyć.
INCENTIVE - PODRÓŻE MOTYWACYJNE DLA TWOJEJ FIRMY
Wzmocnienie relacji biznesowych i zwiększenie lojalności oraz motywacji pracowników – aż tyle może dać wspólna wycieczka. Każdą opracowujemy indywidualnie dla potrzeb Twojej firmy.
WYCIECZKI AUTOKAROWE DO MIAST I KURORTÓW W EUROPIE
Idealny, relaksujący rodzinny wyjazd do wybranego europejskiego miasta lub kurortu jest na wyciągnięcie ręki.
HOTELE LOGOS
Wypocznij w komfortowych 3* hotelach Logos w Krakowie i Zakopanem.
Gwarancja udanej podróży
BEZPIECZEŃSTWO ORGANIZACJI WYJAZDÓW - OPŁACAMY 100% ŚWIADCZEŃ
Z nami jesteś zawsze pewien tego, co czeka Cię podczas podróży – wyłącznie dobra zabawa i mnóstwo przeżyć. Masz 100% pewność powrotu do domu.
BEZPIECZNE LOTY REJSOWYMI POŁĄCZENIAMI
Wysoki komfort i standard podróży to nasza domena. Nasi Klienci latają jedynie renomowanymi liniami lotniczymi, zapewniającymi wszystkie wygody.
PILOCI Z PASJĄ
Kadra naszych pilotów składa się z pasjonatów, entuzjastów i ludzi pełnych energii. Z uśmiechem wtajemniczą Cię w kulturę zwiedzanych krajów i lokalne tradycje.
DBAŁOŚĆ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY PODCZAS PODRÓŻY ORAZ POBYTU
Ty zwiedzasz, doświadczasz, smakujesz i przeżywasz – my dokładamy starań, aby wycieczka była dla Ciebie przygodą życia. Dopieszczamy każdy szczegół, abyś mógł w pełni cieszyć się wyjazdem.
PEŁEN KOMFORTY - TY ODPOCZYWASZ, MY ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI
Odciążamy naszych Klientów i za niewielką dopłatą zajmujemy się w ich imieniu żmudnymi formalnościami związanymi z przygotowaniem wizy do wybranych krajów.
NIEZAPOMNIANE MIEJSCA I WSPANIAŁE EMOCJE, JAKICH DOŚWIADCZYSZ
Układamy programy tak, aby podczas jednej wyprawy zobaczyć jak najwięcej miejsc ciekawych, zaskakujących i związanych z historią danego miejsca.
BLISKI KONTAKT Z LOKALNĄ KULTURĄ
Tylko z nami doświadczysz lokalnych zwyczajów oraz zgłębisz znaczenie tradycji wybranego kraju. Nie jesteś jedynie biernym widzem, ale też uczestniczysz i przeżywasz.
ODKRYWANIE I SMAKOWANIE KULINARNYCH TAJEMNIC EGZOTYCZNEGO ŚWIATA
Kosztowanie tradycyjnych dań i smakołyków jest integralną częścią procesu poznawania kultury innego kraju. Rozsmakuj się w kuchniach całego świata.