SINGAPUR – MALEZJA – TAJLANDIA – INDONEZJA – rejs 2019

Rejs wzdłuż Półwyspu Malajskiego. Singapur – spotkanie z nowoczesnością i tradycją azjatyckiego tygrysa.  Malezja – kraj na styku trzech kultur. Indonezja - tropikalne lasy i potężne wulkany. Tajlandia – królestwo uśmiechu i bajkowych plaż. Czas na relaks i wypoczynek z odrobiną prawdziwego luksusu na pokładzie wycieczkowca.
-
Cena obejmuje

Cena obejmuje

Pobierz PDF
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • transfery lotnisko – hotel – port; port - lotnisko,
 • opłaty portowe,
 • rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Południowochińskim,
 • 11 noclegów (w tym 10 noclegów na statku, 1 nocleg w hotelu); zakwaterowanie w kabinie 2-os. wewnętrznej (bez okna); w kabinie są 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą. W Singapurze zakwaterowanie w hotelu 4*, pokoje 2-os., dopłata do kabiny wewnętrznej 1-os. oraz do pokoju 1-os. podczas pobytu w hotelu 6 900 PLN,
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,
 • 24-godzinny serwis kabinowy,
 • 11 śniadań, 10 obiadów, 10 kolacji, dodatkowo podczas rejsu przekąski między posiłkami, napoje – kawa zwykła, herbata zwykła, woda stołowa i sok do śniadań,
 • korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe itd.),
 • udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteki, kino, pokazy, animacje, itd.),
 • opiekę polskiego pilota podczas całego rejsu,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
Program
Rozwiń cały opis
Pobierz PDF
Dzień 1 |
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Singapuru.
Dzień 2 | SINGAPUR
Przylot do Singapuru. Transfer do hotelu. Odpoczynek po podróży. Singapur to miasto-państwo położone na wyspie o tej samej nazwie na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego. Tu łączą się wody Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku. To jeden z najbogatszych krajów świata o wielkości zbliżonej do powierzchni Warszawy, będący fascynującą mieszanką kulturową wpływów malajskich, hinduskich i chińskich. Fakultatywne zwiedzanie miasta – wizyta na nabrzeżu, na którym stoi posąg Merliona, lwa będącego symbolem Singapuru. W ramach wycieczek fakultatywnych można udać się na spacer promenadą nad Marina Bay i Boat Quay z uroczymi knajpkami ulokowanymi tuż nad brzegiem rzeki Singapur, złożyć wizytę  na Orchard Road, głównej ulicy handlowej Singapuru lub zwiedzić dzielnicę chińską z jej buddyjskimi świątyniami Thian Hock Keng i Sri Mariamman. Warty uwagi jest również spacer przez część arabską – Arab Street i hinduską – Little India. Atrakcją miasta są fantastyczne ogrody botaniczne, a szczególnie ogrody orchidei. W Singapurze stale powstaje coś nowego, niezwykłego i nietuzinkowego. Warto odwiedzać to miasto co jakiś czas.
Dzień 3 | SINGAPUR
Transfer do portu. Zaokrętowanie na luksusowy statek. Rozpoczęcie rejsu.
Dzień 4 | KUALA LUMPUR (Malezja)
Przypłynięcie do portu w Kuala Lumpur, kulturalnego, finansowego i gospodarczego centrum Malezji. Dla chętnych transfer do miasta i zwiedzanie jego największych atrakcji, wśród których są wysokie na ponad 450 metrów bliźniacze wieże Petronas Twin Towers. Warto przespacerować się przez gwarną chińską dzielnicę, której tradycyjna, pełna kolorów zabudowa jest wspaniałą przeciwwagą dla futurystycznej architektury pozostałej części miasta. Jedną z największych atrakcji jest postmodrnistyczny meczet Masjid Negara, który może pomieścić 24 tysiące wiernych. Jego przeciwieństwem jest Masjid Jamek, jeden z najstarszych meczetów zbudowany w stylu mauretańskim. Powrót na statek. Dalszy rejs.
Dzień 5 | PENANG (Malezja)
Przypłynięcie do portu na wyspie Penang w Malezji. Wyspa stanowi mieszankę kultur i religii. Jest jedną z największych atrakcji Malezji. Obok hinduistycznych świątyń stoją tu muzułmańskie meczety i chińskie pagody. Udział w fakultatywnych wycieczkach, w tym do świątyni buddyjskiej Wat Chayamangkalaram, w której znajduje się złoty posąg leżącego Buddy. Można również wjechać kolejką linową na wzgórze Penang i zwiedzić największy w Azji Południowo-Wschodniej kompleks buddyjski – Kek Lok Si. Powrót na statek. Dalszy rejs.
Dzień 6 | PHUKET (Tajlandia)
Przypłynięcie na wyspę Phuket, położoną u zachodnich wybrzeży Tajlandii na Morzu Andamańskim. Wyspa należy do najsłynniejszych regionów wypoczynkowych Azji. Piękne piaszczyste plaże w uroczych zatoczkach, lazurowa przejrzysta woda i bogactwo świata podwodnego sprawiają, że jest idealnym miejscem na relaks. W ramach wycieczek fakultatywnych można udać się do dżungli lub na pobliskie wyspy Phi Phi i Ko Khao Phing Kan, która znana jest jako Wyspa Jamesa Bonda i była miejscem akcji jednego z filmów o tym najsłynniejszym agencie świata. Powrót na statek. Dalszy rejs.
Dzień 7. - 9. | DZIEŃ NA MORZU
Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Na kilkunastu pokładach poza kabinami pasażerskimi do dyspozycji pasażerów znajdują się słoneczne tarasy nad basenami, gabinety spa i centrum fitness. Działa ponadto kilka restauracji serwujących międzynarodową kuchnię oraz bary i kawiarnie. Wieczorem odbywają się projekcje filmów w kinie pod gwiazdami oraz występy artystyczne w nocnych klubach i teatrze. Można również spróbować szczęścia w pokładowym kasynie.
Dzień 10 | BALI (Indonezja)
Przypłynięcie do portu Benoa na Wyspie Bali położonej w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Bali nazywana jest perłą pośród indonezyjskich wysp, krainą szczęśliwości, bóstw, wspaniałej przyrody i uśmiechniętych ludzi. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych. Niedaleko Benoa położony jest Denpasar, gwarna stolica wyspy. W okolicy znajduje się też kilka tradycyjnych balijskich wiosek znanych z produkcji słynnego indonezyjskiego batiku. Powrót na statek. Dalszy rejs.
Dzień 11. - 12. | NA MORZU
Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku.
Dzień 13 | SINGAPUR
Przypłynięcie do Singapuru. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.
Dzień 14 |
Przylot do Warszawy.
Dodatkowe informacje
Rozwiń cały opis
Pobierz PDF
PASZPORT
Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wyjazdu. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 35 USD do 200 USD za każdą).

Realizacja programu wycieczek fakultatywnych uzależniona jest od czasu postoju statku w porcie.
DODATKOWE OPŁATY
Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach (do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku).
DODATKOWE UBEZPIECZENIE
Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z rejsu.
NAPIWKI
Na zwyczajowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok. 140 USD.