TAJLANDIA – rejs po wyspach Morza Andamańskiego 2020

Kameralny rejs luksusowym katamaranem po wyspach i wysepkach Morza Andamańskiego. Romantyczne chwile na śnieżnobiałym piasku plaż. Turkusowy kolor ciepłego morza i soczysta zieleń tropikalnej roślinności. Niezwykłe bogactwo raf koralowych. Błogi czas relaksu w rajskim otoczeniu najpiękniejszych wysp Tajlandii. Niezapomniane wrażenia.
-
Cena obejmuje

Cena obejmuje

Pobierz PDF
  • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
  • przeloty wewnętrzne wg programu,
  • transfery lotnisko-port-lotnisko; lotnisko-hotel-lotnisko,
  • 8 noclegów (w tym 7 noclegów na katamaranie, 1 nocleg w hotelu); zakwaterowanie w 2-os. kabinach na katamaranie z dostępem do własnej łazienki i toalety (klimatyzacja lub wiatraki w kabinach) oraz w 2-os. pokojach w hotelu 3* w Bangkoku, dopłata do kabiny 1-os. i pokoju 1-os. 8000 PLN,
  • 8 śniadań (w tym 1 śniadanie w hotelu), 8 obiadów, 7 kolacji, napoje typu soft drink (napoje alkoholowe dodatkowo płatne),
  • anglojęzyczną opiekę załogi katamaranu (skipper i hostessa-kucharz),
  • opiekę polskiego pilota,
  • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
Program
Rozwiń cały opis
Pobierz PDF
Dzień 1 |
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Tajlandii.
Dzień 2 | PHUKET
Zaokrętowanie na luksusowy katamaran zabierający na pokład do 10 osób. Jacht dysponuje 2-osobowymi kabinami z dostępem do łazienki i toalety, wspólnym salonem/jadalnią, kuchnią oraz słonecznym pokładem. Drabinka umożliwia bezpieczne zejście do wody. Długość jachtu ok. 12 m, szerokość ok. 7 m. Katamarany nie przechylają się jak jachty jednokadłubowe, a goście nie odczuwają choroby morskiej. Rozpoczęcie rejsu. W ciągu dnia czas na relaks i wypoczynek oraz eksplorację kolejnych miejsc na trasie. Ponadto plażowanie na pełnym morzu, kąpiele i snorkeling w ciepłych wodach Morza Andamańskiego. Temperatura wód powierzchniowych wynosi od 26 °C do 30 °C, a piękno podwodnego świata przyciąga amatorów nurkowania z całego świata.
Dzień 3 | ZATOKA PHANG NGA
Rejs w kierunku zatoki Phang Nga, która w większości objęta jest parkiem narodowym. Charakterystyczne są dla niej wystające pionowo z wody wapienne wyspy o fantastycznych kształtach. Wysokość niektórych z nich przekracza nawet 250 m n.p.m. Najsłynniejszą z nich jest niezamieszkała wyspa Ko Tapu (Wyspa Gwóźdź), która dzięki filmowi o agencie 007 uzyskała swoją drugą popularniejszą nazwę wyspy Jamesa Bonda.
Dzień 4 | ZATOKA PHANG NGA
Rejs labiryntem przesmyków między wysepkami północnej części zatoki Phang Nga, które obfitują w liczne małe zatoczki i jaskinie dostępne często jedynie od strony morza.
Dzień 5 | KRABI
Rejs na południe w kierunku Krabi na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Tutejsze białe plaże pięknie kontrastujące z turkusową wodą Morza Andamańskiego uznawane są za jeden z niekwestionowanych cudów świata. To tutaj znajdują się znane ze zdjęć i filmów piaszczyste plaże Tajlandii – Railay, Ao Nang i Noppharat Thara. Ponadto płytkie wody i bogata rafa koralowa czynią to miejsce idealnym do uprawiania nurkowania i snorkelingu. Wnętrze wysp zajmują ponadto tropikalne lasy, a wystające z wody wysokie skały tworzą nieziemski krajobraz. Możliwość udziału w wycieczce fakultatywnej po Krabi.
Dzień 6 | KOH LANTA
Rejs w kierunku Koh Lanta i okalających ją mniejszych wysp. Lanta jest dużo spokojniejszą wyspą niż Phuket i Phi Phi. Przepiękne plaże, cisza i spokój. Czas na słynny tajski masaż lub wycieczkę tuk-tukiem po wyspie. Odkrywanie nieodkrytych jeszcze zakątków archipelagu.
Dzień 7 | PHI PHI
Przypłynięcie na wyspę Phi Phi znanej z filmu Rajska Plaża z Leonardo Di Caprio. Phi Phi tworzą dwie wyspy – Phi Phi Ley i Phi Phi Don. Pierwsza to poszczerbiony wapienny monolit, druga większa objęta została parkiem narodowym. Do atrakcji tego miejsca należą Jaskinia Wikinga, plaża w zatoce Maya uchodząca za jedną z najpiękniejszych w Tajlandii oraz Wyspa Bambusowa. Eksploracja okolic wysp Phi Phi.
Dzień 8 | RACHA ISLANDS
Rejs w kierunku wysp Racha, tropikalnego raju położonego na południe od wyspy Phuket. Wspaniałe miejsce do nurkowania i łowienia ryb.
Dzień 9 | KOH HAE - KHAI NOK - PHUKET - BANGKOK
Rejs powrotny na Phuket. Po drodze liczne wysepki w tym otoczona piękną rafą koralową Wyspa Koralowa oraz idylliczna plaża Khai Nok. Czas na nurkowanie i snorkeling. Zakończenie rejsu. Transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Transfer do hotelu.
Dzień 10 | BANGKOK
Czas na fakultatywne zwiedzanie stolicy Tajlandii. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
Dzień 11 |
Przylot do Warszawy.
Dodatkowe informacje
Rozwiń cały opis
Pobierz PDF
PASZPORT
Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. Należy mieć 1 stronę wolną. Przy wpłacie II raty należy dostarczyć do biura skan paszportu (strona ze zdjęciem).
REALIZACJA PROGRAMU - UWAGA
Rejsy odbywają się na żaglowych katamaranach wyposażonych w silniki, które używane są przy manewrach portowych oraz przy bezwietrznej pogodzie.

W sytuacji złych warunków atmosferycznych kapitan statku może podjąć decyzję o zmianie programu rejsu.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych na miejscu.
UWAGA
W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie niektórych obiektów może odbywać się tylko w towarzystwie lokalnego przewodnika.
NAPIWKI
Na zwyczajowe napiwki sugerujemy zabrać ok. 100 USD.
REJSY NA ZAMÓWIENIE
Inne trasy rejsów katamaranami (Azja, Morze Śródziemne, Karaiby) już od 6 osób dostępne na zamówienie.